Artİstanbul 2017 Genç Sanatçılar Resim Yarışması

Artİstanbul 2017 Çağdaş Sanat Günlerinde yapılacak olan Resim Yarışmasında siz değerli ziyaretçilerimizi katılım ve genç sanatçıların desteklenmesi için bekliyoruz.

Artİstanbul 2017 Genç Sanat Eleştirmeni Yarışması

Artİstanbul 2017 Çağdaş Sanat Günlerinde yapılacak olan Sanat Eleştirmenliği Yarışmasında siz değerli ziyaretçilerimizi katılım ve genç sanatçıların desteklenmesi için bekliyoruz.

Artİstanbul 2017 Sanata Katkı Ödülü

Artİstanbul 2017 Çağdaş Sanat Günlerinde Sanata Katkı Ödülü verilecek olup siz değerli ziyaretçilerimizi bu ödül törenimizde bekliyoruz.

Artİstanbul 2017 En İyi Stand Düzenleme Ödülü

Artİstanbul 2017 Çağdaş Sanat Günlerinde En İyi Stand Ödülü verilecek olup siz değerli ziyaretçilerimizi bu ödül törenimizde bekliyoruz.

Art Market

Art Market’te kitap ve dergilerin yanı sıra sanata hizmet veren sektörlerin sunduğu herşeyi bulabileceğiniz bir alan yaratıyoruz.

Geleceğin Minik Sanatçılarını da unutmadık…

Artİstanbul 2017’de geleceğin minik sanatçıları hem eğlenip hem de hayallerini gerçekleştirecek.

Genç Sanatçılarla ilgili sürpriz sergiler

Artİstanbul 2017 Genç ve Gelecek Vadeden Sanatçılar Bölümü / Freezone

Artİstanbul 2017 Çağdaş Sanat Günlerinde yer alamayan genç sanatçıları desteklemek amacıyla ayrıca Artİstanbul 2017 ile eşzamanlı başka bir mekanda geniş kapsamlı bir sergi düzenlenecektir.

Sanat eserleri hediye edilecek

Her akşam yapılacak çekilişte etkinliğe bilet alarak giren bir sanatsevere sanatçılar tarafından bağışlanan bir sanat eseri hediye edilecek.

O sırada kazanan isim anons edilecek. Çekiliş sırasında olmayan bilet sahibinin yerine yeniden çekiliş yapılacak ve eser sahibini o anda bulmuş olacak.