Boat Show Tuzla - Kara

- Fuar Alanı : Viaport Marina / Tuzla

- Tarih: 07-15 Mart 2020

- Sergilenecek Ürünler : Motoryat, yelkenli, sürat teknesi, deniz ekipmanları, charter firmaları, deniz motosikletleri, motorlar, bot, tekne elektroniği, sektör dergileri, tekstil ürünleri

- Ziyaret Saatleri : 11:00 – 19:00

- Beklenen Ziyaretçi : 50.000 +

- Katılımcı Firma Adedi : 200 +

- Sergilenecek Tekne Adedi : 200 +

- Sergilenecek Marka Adedi : 500 +

Boat Show Tuzla Fuarı, dünyaca ünlü markaların yeni tekne modellerini görüp 2021 için siparişlerini verebilecekleri, aynı zamanda ekipman tarafında en yeni modelleri, kampanyalı ve özel fiyatlarla bulabilecekleri doğru adres olacaktır. Fuarda 250’ den fazla tekne sergilenecek olup, bu tarihlere özel düzenlenecek olan etkinlikler de fuara renk katacaktır.


Tekne ekipman ve aksesuarlarında tüm yeniliklerin tanıtıldığı, amatör denizcilik kulüpleri ve yelken kulüplerinin eğitimler verdiği, her bütçeye uygun tekne ve tekne ekipman yelpazesinin sunulacağı Boat Show Tuzla’ da daha bir çok etkinlik sizleri beklemektedir.
 

Boat Show Tuzla Fuarı, dünyaca ünlü markaların karada ve denizde 2020 yeni tekne modellerini Dusseldorf’tan sonra ilk defa Viaport Marina, Tuzla’da görüp siparişlerini verebilecekleri, aynı zamanda ekipman tarafında en yeni modelleri, kampanyalı ve özel fiyatlarla bulabilecekleri doğru adres olacaktır. Fuarda 200’ den fazla tekne sergilenecek olup, bu tarihlere özel düzenlenecek olan etkinlikler de fuara renk katacaktır. Diğer Şubat Fuarlarının aksine  bu sene de katamaranlar bu fuarda denizseverlerin beğenisine sunulacaktır.

Tekne ekipman ve aksesuarlarında tüm yeniliklerin tanıtıldığı, amatör denizcilik kulüpleri ve yelken kulüplerinin eğitimler vereceği, her bütçeye uygun tekne ve tekne ekipman yelpazesinin sunulacağı Boat Show Tuzla’ da daha bir çok etkinlik sizleri beklemektedir.

Tekne sahibi olmak isteyen herkesin, her zevke göre tekne bulabilecekleri, tekne ile denize çıkıp test sürüşü yapabilecekleri Türkiye’ nin en büyük fuarı olacaktır.


 

- Bu Fuar 5174 sayılı kanun gereğince TOBB (Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği) denetiminde düzenlenmektedir.

Boat Show Tuzla Web Sitemizi Ziyaret Ediniz....