Europort Türkiye

- Fuar Alanı : Viaport Marina / Tuzla

- Tarih: 05 Nisan- 08 Nisan 2017

- Ziyaret Saatleri : 10:00 – 18:00

- Beklenen Ziyaretçi : 10.000 +

- Katılımcı Firma Adedi : 100 +

- Sergilenecek Marka Adedi : 300 +

 

Yıllardır yapılamayanı VIA FUARCILIK A.Ş. başardı..

 

Türk Gemi inşa sanayinin merkezi, Türkiye’de faaliyet gösteren en büyük tersanelerin burada bulunması, yan sanayisi, tedarikçisi, taşeronu ile üretimin merkezi olması Tuzla’ da bir fuar organizasyonu yapılmasını gerektiriyordu.Hollandalı partneri AHOY ile birlikte yola çıkan ve birçok ülkeden ülke pavillionu ile katılım sağlanması ile uluslararası bir organizasyon haline gelen ve sektörü kendi evinde ağırlayacak olmanın verdiği güçle yola çıkan Via Fuarcılık 05-08 Nisan 2017’ de farklı bir bakış açısı ve organizasyon ile Gemi İnşa sektörünün fuarına ev sahipliği yapacak.
 

Europort Turkey Denizcilik Fuarı 05-08 Nisan 2017’ de Viaport Marina’ da yapılacaktır.

Yıllardır yapılamayanı VİA FUARCILIK A.Ş. başardı… Türk Gemi inşa sanayinin merkezi, Türkiye’de faaliyet gösteren en büyük tersanelerin burada bulunması, yan sanayisi, tedarikçisi, taşeronu ile üretimin merkezi olması Tuzla’ da bir fuar organizasyonu yapılmasını gerektiriyordu.

Hollandalı partneri AHOY ile birlikte yola çıkan ve birçok ülkeden ülke pavillionu ile katılım sağlanması ile uluslararası bir organizasyon haline gelen ve sektörü kendi evinde ağırlayacak olmanın verdiği güçle yola çıkan Via Fuarcılık 05-08 Nisan 2017’ de farklı bir bakış açısı ve organizasyon ile Gemi İnşa sektörünün fuarına ev sahipliği yapacak. Ulusal ve uluslararası ziyaretçi için de lokasyonun hem Tuzla hem de Viaport Marina olması fuarı daha da cazip hale getirecektir. Viaport Marina; sadece bir marina olarak değil, aynı zamanda mevcut sosyal alanları ile bir yaşam merkezi, yeme-içme çeşitliği olarak farklı konsepti, aynı zamanda da Sabiha Gökçen Havalimanı’na 9 km mesafe ile oldukça kısa sürede ulaşımın olması sebebi ile hem katılımcı hem de ziyaretçinin hayatını kolaylaştıracaktır. Yalova’ da bulunan ve Türkiye’ nin en önemli tersanelerine de ev sahipliği yapan Altınova-Yalova bölgesinden de Viaport Marina’ ya 100 metre mesafeye yanaşan İDO Yalova-Tuzla deniz otobüsü de bu bölgedeki tersane ve yan sanayi için kolay ulaşımı sağlayacaktır.


- Bu Fuar 5174 sayılı kanun gereğince TOBB (Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği) denetiminde düzenlenmektedir.

Europort Türkiye Web Sitemizi Ziyaret Ediniz..
 

Europort Turkey Ekibimiz..